قوانین

قوانین سرویس دهی – قوانین کلی

1 – در طول ارائه خدمات فقط به مشکلات شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود (در صورت امکان به مشکلات و مسائل نرم افزاری هم جواب داده خواهد شد توجه کنید به هیچ عنوان شامل وظیفه گلستان آی تی نمی شود).

2 – خدمات آموزشی (حل مشکلات برنامه نویسی ، حل مشکلات طراحی ، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربر و…) به هیچ عنوان شامل وظیفه گلستان آی تی نمی شود، اما کارشناسان ما تمام تلاش خود برای استفاده هرچه بهتر شما از سرویس را دارند.

3 – قیمت ها به خاطر نوسانات بازار روزانه به روز می شوند قیمتی که در زمان قطعی شدن سفارش مشتری در سایت منظور گردیده است ، معتبر می باشد.

4 – تمامی سرویس ها با پهنای باند نامحدود ارائه میشوند (بجز سرور ایران) به این معنی که مصرف شما تا زمان اتمام پهنای باند کلی سرور محاسبه نمی شود و هزینه ای شامل نیست و در صورت اتمام پهنای باند کلی سرور با توجه به دیتاسنتر و هزینه مربوط به آن دیتاسنتر ، مصرف آزاد محاسبه میشود.

5 – تمامی صورت حساب ها در گلستان آی تی 7 روز قبل از تاریخ سررسید ایجاد شده و سرویس ارائه شده در روز سررسید در صورت عدم پرداخت معلق میشود.

6 – برای جلوگیری از ایجاد هر گونه مشکل مانند عدم دسترسی کاربر به اینترنت یا ایجاد مشکل در شبکه شتاب و یا هر گونه مشکل احتمالی لطفا 24 ساعت قبل از تاریخ سررسید نسبت به تمدید سرویس اقدام نمایید.

7 – گلستان آی تی به هیچ صورت مسئولیت پرداخت ها را به عهده نمی گیرد و تنها به لطف امکانات سیستم های بانکی امکان پرداخت صورتحساب ها را آسان تر می کند. در صورتی حذف امکانات آنلاین بانک ها و … کاربران موظف به پرداخت به روش های سنتی (کارت به کارت و انتقال از بانک) می باشند.

8 – در صورتی که شما به هر دلیلی نیاز به تمدید سرویس ندارید از بخش کاربری خود از قسمت سرویس های من و سپس مشاهده سرویس نسبت به لغو سرویس اقدام نمایید.

9 – در صورتی که کاربر به هر دلیلی امکان تمدید به موقع سرویس خود را ندارد و به نوعی نیاز به زمان بیشتری برای تمدید سرویس خود را دارد باید در بخش مالی از قبل هماهنگ نماید.

10 – تعهد گلستان آی تی ارائه پشتیبانی فقط از طریق سایت و درخواست پشتیبانی ثبت شده در سایت می باشد و تعهدی به ازای پاسخگویی به تلفن ، ایمیل ، پیام کوتاه و فکس ندارد (داخل ناحیه کاربری بخش ارسال درخواست پشتیبانی در دسترس می باشد) در صورت امکان پشتیبانی از طریق های ذکر شده انجام میشود اما تعهد بر درخواست پشتیبانی سایت میباشد.

11 – گلستان آی تی دخالت و کنجکاوی در مورد نوع استفاده شما ندارد بنابراین استفاده قانونی و یا غیر قانونی از سرویس کاملا متوجه کاربر بوده و مسئولتی بر عهده گلستان آی تی نمی باشد.

12 – هرگونه فروش سرویس ها از طرف شما به شخص ثالث باید با هماهنگی گلستان آی تی انجام شود و در صورت مشاهده این عمل بدون هماهنگی حق مسدود سازی کلیه سرویس های شما برای ما محفوظ است.

13 – کاربر نباید در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی با کلمات زننده ، ناسزا و بی احترامی برخورد نماید در صورت مشاهده حق مسدود سازی و حذف سرویس کاربر خاطی برای گلستان آی تی محفوظ است و در صورت حذف سرویس گلستان آی تی هیچگونه مسئولیتی ندارد.

سرور مجازی

1 – سرور مجازی شامل خدمات بک آپ گیری از سوی ما نمی باشد و گلستان آی تی هیچگونه مسئولیتی در قبال برگرداندن اطلاعات از دست رفته شما به هر نحوی ندارد.

2 – استفاده از سرورها برای نت اسکن ، پورت اسکن ، پراکسی ، هک ، کرک ، فیشینگ (درگاه پرداخت جعلی) ، سایت های شرط بندی و ماینر (استخراج ارز های دیجیتال) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده بلافاصله سرویس مسدود میشود و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

3 – در صورت دریافت ابیوز از دیتاسنتر سرور کاربر ممکن هست 24 ساعت مسدود باشد در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه ندارید میتوانید با پشتیبان های گلستان آی تی در تماس باشید.

4 – کانفیگ های سرور مجازی (دایرکت ادمین و سی پنل) رایگان انجام میشود قابل ذکر هست گلستان آی تی هیچگونه مسئولیتی در قبال کانفیگ های شما ندارد و از لحاض امنیتی و بقیه موارد خود کاربر مسئول میباشد و کانفیگ سرور جز پشتیبانی گلستان آی تی نیست صرفا برای خدمات رسانی بیشتر میباشد.

5 – نصب مجدد سیستم عامل برای هر بار تغییر شامل ده هزار تومان هزینه می باشد.

6 – مدت زمان تحویل سرور تنها با نصب لینوکس یا ویندوز 1 الی 2 ساعت میباشد و مدت زمان تحویل سرور همراه با کانفیگ 1 الی 12 ساعت کاری زمان بر میباشد.

7 – ریلود سیستم عامل ممکن هست 1 الی 48 ساعت طول بکشد.

8 – با توجه به بند شماره یک قوانین کلی نصب هر نوع نرم افزار از سوی تیم فنی گلستان آی تی شامل هزینه جداگانه از سرویس میباشد و مبلغ آن توسط بخش فنی و بستگی به نرم افزار درخواستی شما تعیین میشود.

سرور اختصاصی

1 – دارندگان سرور اختصاصی از دیتاسنتر هتزنر آنلاین، در صورت درخواست کد انتقال، کد انتقال به مشتری ارائه نمیشود.

2 – استفاده از سرورها برای عملیات نت اسکن ، هک و کرک ممنوع می باشد و در صورت دریافت ابیوز از دیتاسنتر آی پی ای که برای آن ابیوز آمده باشد، مسدود میشود و در صورت ابیوز مکرر از دیتاسنتر، سرور اصلی مسدود میشود و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد.

3 – مشتری موظف است 2 روز قبل از تمدید سرور، برای تمدید آن اقدام کند. در صورتی که تمدید نکند، سرور کنسل میشود و گلستان آی تی هیچگونه مسئولیتی در قبال کنسل شدن سرور شما ندارد.

میزبانی وب

1 – سرویس های میزبانی اشتراکی شامل بک آپ گیری هفتگی ، ماهانه میشوند و در صورت بروز مشکل استفاده خواهند شد. همچنین گلستان آی تی هیچ گونه مسئولیتی در قبال بک آپ های شما ندارد.

2 – میزبانی استاندارد مناسب سایت های سازمانی ، شرکتی ، شخصی و تمامی سایت های با ترافیک معمولی میباشند و استفاده از خدمات عادی میزبانی اشتراکی برای سایت هایی با بازدید و فشار زیاد بر روی سرور خلاف قوانین بوده و گلستان آی تی حق مسدود سازی اکانت را بدون برگشت وجه دارد.

3 – استفاده سرویس هاست اشتراکی برای دانلود فایل و یا لیچر شخصی و عمومی کاملا مغایر با قوانین بوده و سریعا سرویس مورد نظر مسدود خواهد شد.

4 – انتقال هاست کاربران از سایر شرکت ها در صورتی که کنترل پنل آن دایرکت ادمین و سی پنل باشد رایگان انجام می شود. لازم به ذکر هست این مورد جز موارد پشتیبانی نمیباشد صرفا جهت ارائه خدمات بیشتر میباشد.

5 – کاربر موظف است از قرار دادن هر گونه مطلب مغایر با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران ، در وب سایت‌ خود خودداری کند ، در غیر این‌ صورت گلستان آی تی می‌تواند پس از اطلاع و گذشت 24 ساعت در صورت رفع نشدن مورد ، بخش‌هایی از مطلب را که مغایر قوانین کشور هستند حذف کند ،‌ در صورت تکرار این عمل گلستان آی تی حق دارد حساب کاربر را قطع نماید. در دعاوی قانونی کاربر مسئول مطالب منتشرشده در وب سایت خواهد بود و گلستان آی تی هیچ مسئولیتی برای بررسی محتوای وب سایت کاربرانش ندارد.

6 – کاربر موظف است از اجرای سرویس فیشینگ (درگاه پرداخت جعلی) خودداری کند. در غیر این صورت اطلاعات کاربر به پلیس فتا ارسال و سرویس شما مسدود خواهد شد.

تعهدات کاربر

1 – کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی نوشته و ارسال کند.

2 – کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکت های مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

3 – کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید در غیر این صورت در صورت تهدید ، عدم رعایت قوانین گلستان آی تی ، تهمت ، فحاشی و بی احترامی یک اخطار صادر میشود و در سومین اخطار نیز تمامی سرویس ها حذف و اکانت شما از سیستم گلستان آی تی حذف خواهد شد.

4 – کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت ، سرویس مربوطه ، عنوان تیکت و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

5 – کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نباید بدون دلیل اهمیت “ضروری” را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور و در دسترس نبودن سرویس و … می باشد.

تعهدات اپراتور (کارمند / پشتیبان)

1 – گلستان آی تی متعهد می شود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.

2 – اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.

3 – اپراتور متعهد می شود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکت ها به طور معمول و در زمان بحران و مشکلات اساسی سرور 1 تا 24 ساعت می باشد.

شرایط بازپرداخت وجه

1 – بیشتر از 7 روز از سرویس استفاده نشده باشد.

2 – هزینه ثبت دامنه و کانفیگ به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست.

3 – در صورتی که گلستان آی تی در عرض 1 الی 48 ساعت نتواند مشکل سرور را حل نماید درخواست بازگشت وجه بزنید.

4 – در سرویس سرور مجازی تمام موارد بالا اجرا و هزینه نصب سیستم عامل به مبلغ ده هزار تومان از وجه پرداختی کاربر کسر میشود.

5 – وجه تا قبل از ارائه خدمات (برای قسمت موجودی حساب) به مشتری بازگردانده می شود تا زمانی که خدمات ارائه نشده است.

6 – هزینه بازگشتی فقط به حساب کسی واریز خواهد شد که پنل کاربری در گلستان آی تی به اسم او باشد.

7 – منصرف شدن از خرید جز قوانین بازگشت وجه نمیباشد.

توجه

گلستان آی تی می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد ، از طریق تغییر این سند در  وب سایت ، برای خود محفوظ دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات ، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما آن تغییر را پذیرفته اید.